Wynajem namiotów imprezowych
Pragniemy zapewnić Państwu możliwość zorganizowania imprezy plenerowej, która zapewni miłe wspomnienia, dlatego firma Tentrum oferuje wynajem namiotów i elementów wyposażenia. Nasze namioty tworzone są z myślą o wymagających klientach, dla których liczy się efektowny wygląd, wysoka jakość wykonania oraz doświadczenie i niezawodność. Namioty imprezowe wykonane przez Tentrum sprawdzą się podczas prywatnych imprez okolicznościowych, bankietów, imprez firmowych, eventów promocyjnych, koncertów, festiwali i innych wydarzeń.

Naszą uwagę poświęcamy również aranżacji namiotów do ślubów i wesel. Ten dzień zasługuje na wyjątkową oprawę, a my chętnie ją Państwu zapewnimy. Organizacja przyjęcia w plenerze pozwala na zaprojektowanie wymarzonej scenerii w upragnionym miejscu. Nasze namioty idealnie wpasują się w klimat takiego wydarzenia.Charakterystyka
Petal i Celeste to namioty, które zapewnią doskonałe tło podczas Państwa uroczystości. Na rynku polskim wyróżnia je przede wszystkim konstrukcja, ponieważ nasze namioty oparte są na okrągłych, drewnianych słupach. Brak stelaży aluminiowych oraz ozdobne szycie dachu zapewnia elegancki wygląd wnętrza bez konieczności jego przyozdabiania. Wszystkie elementy konstrukcji dobierane są z należytą starannością, tak aby współgrały z całością namiotu.

Petal i Celeste to namioty modułowe, dostępne w różnych wymiarach. Chętnie doradzimy w dobraniu ich powierzchni do Państwa potrzeb i preferencji.

Nasze propozycje układu sali:

6 x 6m, dla 40 osób, same stoły
6 x 12m, dla 60 osób, bar i bufet
6 x 12m, dla 80 osób, same stoły
6 x 12m, dla 40 osób, bar, bufet, miejsce dla DJ-a i parkiet taneczny
9 x 12m, dla 90 osób, bar, bufet, miejsce dla DJ-a i parkiet taneczny
9 x 9m, dla 90 osób, same stoły
9 x 15m, dla 120 osób, bar i bufet
12 x 12m, dla 100 osób, bar, bufet, miejsce dla DJ-a i parkiet taneczny
12 x 18m, dla 180 osób, bar i bufet
12 x 18m, dla 240 osób, same stoły
12 x 24m, dla 180 osób, bar, bufet, miejsce dla DJ-a i parkiet taneczny
12 x 24m, dla 240 osób, bar i bufet
12 x 24m, dla 320 osób, same stoły
12 x 30m, dla 320 osób, bar i bufet

Bezpieczeństwo
Oprócz atrakcyjnego wyglądu i komfortu w użytkowaniu chcemy zapewnić Państwu również bezpieczeństwo. Nasze konstrukcje posiadają niezbędne atesty, a materiały z których korzystamy zapewniają ochronę przed deszczem, wiatrem i ogniem. Podczas wynajmu oferujemy również ubezpieczenie OC.

Certyfikat CSB

Wyposażenie

W naszej ofercie znajdują się również elementy wyposażenia namiotów:

Stoły

Krzesła

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się w sprawie wyceny bądź omówienia naszego produktu.